Aktuálne počasie:

Rekreačné stredisko Intergast ubytovanie Stare Splavy Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 23 m/s
Nevyhovuje Vám toto rekreačné stredisko? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:

Rekreačné stredisko Intergast / ubytovanie Stare Splavy Vítajte

Rekreačné stredisko Stare Splavy Intergast - Pri hotely je vlastné parkoviskoRekreačné stredisko Stare Splavy Intergast - hotel má reštauráciuRekreačné stredisko Stare Splavy Intergast - k dispozícii letná terasaRekreačné stredisko Stare Splavy Intergast - tenis - v blízkosti hotelaRekreačné stredisko Stare Splavy Intergast - krytý bazén v hoteli

Máchov kraj je vyhľadávaný pre oddych už po niekoľko desaťročí. Hlboké borovicové lesy sú prístupné po mnohých turistických cestách. Centrom celej oblasti je Máchovo jazero, ktoré má k dispozícii štyri pláže a aquapark. Okolie ponúka veľa možností pre aktívny oddych, vodné športy, turistiku, cykloturistiku, rybolov, tenis atď V Staré Splavy a Doksy - diskotéky.

Ubytovanie Staré Splavy Rekreačné Stredisko Intergast :
Rekreačné Strediská Lenka a Intergast ležia blízko seba a nachádzajú sa na okraji obce Staré Splavy. Rekreačné stredisko Staré Splavy leží pri ceste spájajúcej Mladú Boleslav s Českou Lípou, 70 km severne od hlavného mesta Prahy. Ideálne miesto pre rodiny s deťmi, podnikové rekreácie, športové kurzy, športové sústredenia, podnikové párty, detské tábory a všetky akcie, ktoré možno organizovať v prírode. Parkovanie áut priamo v stredisku. Doprava vlakom alebo autobusom, do stanice Staré Splavy potom 10 minút pomalej chôdze.

Ubytovanie Máchovo jazero Staré Splavy Rekreačné Stredisko Intergast :
Rekreačné stredisko Intergast ponúka na ubytovanie chaty pre štyri osoby. 2 lôžka v prízemí a dve v podkroví. Sociálne zariadenia (WC, sprcha) je spoločné a dostatočne priestranné s teplou a studenou vodou. Priamovýhrevné el. panely, možno použiť za príplatok.

Máchovo jazero ubytovanie Rekreačné Stredisko Intergast služby :
Pre hostí rekreačného strediska Intergast je k dispozícii spoločenská miestnosť s TV, reštaurácia, detské ihrisko, dostatok miesta pre hry v prírode, ohnisko, ihrisko na volejbal futbal, stolný tenis, futbal, šipkostroj, veľká terasa, kľudné prostredie. Stravovanie je zabezpečené v mieste. Polpenzia, plná penzia formou jednotného menu. V reštaurácii možnosť ďalšieho občerstvenia.

Rekreačné Stredisko Staré Splavy ubytovanie Intergast rybolov, šport :
Kúpanie v Máchovom jazere vzdialenom 8 minút chôdze. Tenisové kurty 1km. Ideálne cyklistické terény. Športový rybolov 100m. Rekreačný rybolov: Ide o dobre zarybnený revír. Okrem lososovitých rýb sú tu všetky bežné druhy rýb. Výnimkou je červená forma japonského kapra Koy, ktorý je tu chovný a je celoročne obhajobaný ... úlovky veľkých rýb tu nie sú vzácnosťou.

Staré Splavy ubytovanie Máchovo jazero Rekreačné stredisko Intergast tipy na výlet :
Veľa hradov a zámkov v okolí 20 km. Bezdez, Houska, Gragštejn. Zámky: Zákupy, Kokorín, Ploskovice, Lemberk, ďalej Sychrov a ďalšie. Mestá: Česká Lípa 15km, Mladá Boleslav 25km, Melník 30km, Hrensko 50km, Praha 50km, Turnov 40km, Mnichovo Hradište 25km, Mimoň 15km a ďalšie.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.